Multimedija

WEBINAR: Dan sigurnijeg interneta u Hrvatskoj

Autor: Fredi Glavan, 9. 2. 2010.

Obilježavanje Dana sigurnijeg Interneta,organizirano je  9. veljače 2010. godine od 10 do 14 sati, u prostorijama Microsofta Hrvatska, u Zagrebu s videokonferencijskom vezom sa Splitom i Osijekom.
Događanje je organizirano u suradnji Agencije za odgoj i obrazovanje s Pravobraniteljstvom za djecu, Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNet te s Microsoftom Hrvatska u okviru programa „Suradnici u učenju“.

Učenice/i sedmih razreda, učiteljice/lji i ravnatelj su aktivno sudjelovali prateći neka predavanja iz školske knjižnice pomoću LiveMeeting alata.

Svim zainteresiranima će biti moguće naknadno pregledavanje video snimaka predavanja na Microsoftovom Partners in Learning portalu:

www.ucitelji.org