Suradnja škole i grada

Grad Opatija u svome proračunu osigurava dodatna sredstva za poboljšanje pedagoškog standarda Škole, a roditelji participiraju u financiranju dodatnih programa Škole.

Vijesti o suradnja s gradom

OBILJEŽEN MEDNI DAN!

Autor: Marijana Mavić, 8. 12. 2020. 09:59

U dogovoru s osnivačem Gradom Opatija Osnovna škola „Rikard Katalinić Jeretov“  se i ove godine uključila u program Školski medni dan s hrvatskih pčelinjaka koji provodi Ministrastvo poljoprivrede, agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju i Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu. Prema navedenom programu u svim osnovnim školama Republike Hrvatske učenicima prvih razreda dostavljen je med.

U našoj školi šezdeset i pet učenika prvih razreda medu se razveselilo 7. prosinca 2020. godine. Slatki nektar podijeljen je prvašićima uz prateći edukativni materijal.

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija / Nova cesta 53, HR-51410 Opatija / www.os-rkatalinic-jeretov-opatija.skole.hr / ured@os-rkatalinic-jeretov-opatija.skole.hr