Dječje gradsko vijeće Grada Opatije

Lista kandidata za vijećnike XIV. saziva Dječjeg gradskog vijeća Grada Opatije

Autor: Marijana Mavić, 24. 4. 2023.

Nakon prezentacije projekta „Dječje gradsko vijeće“ u Osnovnoj školi „Rikard Katalinić Jeretov“ Opatija i Osnovnoj školi „Viktora Cara Emina“ Lovran, kandidature učenika dostavljene su nadležnom odjelu Grada Opatije.

Ukupno je pristigla 51 prijava kandidature za vijećnika te se prema Statutu Dječjeg Gradskog vijeća Grada Opatije objavljuje lista kandidata za vijećnike XIV. saziva Dječjeg gradskog vijeća.

Predizborna kampanja kandidata traje do 8. svibnja 2023. godine, a izbori za novi saziv Dječjeg gradskog vijeća održat će se u utorak, 9. svibnja 2023. godine u osnovnim školama.

Priloženi dokumenti:
Lista-kandidata-XIV-saziv-inicijali.pdf (448.66 KB)