Poštovani roditelji,

objavili smo anketu o mogućnosti razmjene usčuvanih udžbenika u skladu s objavljenim vijestima na tu temu. (desni stupac)

Molimo sve naše roditelje da se uključe u ispunjavanje ankete koja ima kao cilj grubu procjenu broja roditelja koji imaju usčuvane udžbenike. Ona nema funkciju organiziranja razmjene, već ćemo na osnovu rezultata sakupljanja vaših odgovora, tijekom slijedećih mjesec dana, moći bolje odlučiti što bi mogli poduzeti u svrhu organiziranja sakupljanja.

Ne zaboravite nakon izbora kliknuti na "Glasaj". Ako imate više djece u našoj školi, nakon prvog glasanja, kliknite "natrag" i ponovite isto. Za sudjelovanje u anketi nije potrebna prijava s korisničkim imenom.