Autor: Dragica Rade, 29. 6. 2012.

Grad Opatija već tradicionalno nagrađuje najuspješnije učenike/ce i njihove mentore/ice na kraju školske godine.

Nakon održanog prijema možete pročitati osvrt na stranicama Liburnija.NET:

I ove godine je odabrano 45 učenika i učenica i 10 mentora  koji su postigli sjajne rezultate na natjecanjima, smotrama i na natječajima na državnoj i međunarodnoj razini.

Gradonačelnik Grada Opatije  Ivo Dujmić poziva učenike i mentore, Ravnatelja, stručnu službu Škole te učenika generacije i gradonačelnika Dječjeg gradskog vijeća na svečani prijem na kojem će Gradonačelnik  uručiti simbolične nagrade i pohvalnice najuspješnijim učenicima i mentorima.

Susret učenika, mentora i gradonačelnika se održao u Gradu Opatiji, u gradskoj vijećnici, M.Tita 3, u ponedjeljak, 02.srpnja 2012. u 10,00 sati.

1.       Gradonačelnikov poziv

2.       Odluka o dodjeli pohvala učenicima i mentorima OŠ „Rikard Katalinić Jeretov“ Opatija