Autor: Dragica Rade, 7. 11. 2023.

Naša škola se ove godine uključila u Sudoku natjecanje koje organizira Hrvatska Mensa i enigmatski klub „Božidar Vranicki“ u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje. Učenici se natječu u tri uzrasne skupine: Bistrići (od 1. do 4. razreda osnovne škole), Kadeti (viši razredi osnovne škole) te Juniori (srednjoškolci).

Zadatke za sve razine natjecanja izrađuju članovi Hrvatske Mense, među kojima su i sudionici svjetskih natjecanja. Školska razina je održana u petak, 27. listopada u matičnim školama. Regionalno natjecanje za našu regiju će se održati u subotu, 25. studenoga u OŠ Kostrena.

4. Natalie Pizzul 6.c 61 Dragica Rade

Rezultate školskog natjecanja može pogledati na mrežnoj stranici https://sites.google.com/view/2023sudoku/rezultati?authuser=0