Autor: Kristina Krapić, 11. 7. 2023.

U gradskoj je vijećnici 10. srpnja 2023. održan prijem gradonačelnika Fernanda Kirigina za najuspješnije učenike i mentore OŠ „Rikard Katalinić Jeretov“ koji su postigli značajne rezultate sudjelujući na raznim natjecanjima školskih i izvanškolskih aktivnosti na državnoj i međunarodnoj razini u području znanja, umjetnosti i sporta. Podjelu je vodila školska pedagoginja Irena Mikac koja je čitala sve uspjehe nagrađenih učenika, a prigodnim i poticajnim govorom učenicima, mentorima, roditeljima i ostalim posjetiteljima obratili su se opatijski gradonačelnik Fernando Kirigin i naša ravnateljica Milana Međimorec.

Ove su godine nagrađeni učenici: Jan Orišković, Sara Fey Ebenhan, Noa Barišić, Petra Butorac, Marija Spinčić, Lara Staničić, Ana Vičić, Anja Kučić, Luka Bujdo, Mihael Puškarić, Petar Andrijanić, Erik Golubović, David Vučak, Ela Redžić, Tia Aničić, Valentina Mrkušić, Rene Karabaić, Evangelina Kovačić, Aleksandra Ivanova Stoyanova, Vita Erceg, Adam Petrović, Tomas Pochrzest, Borna Šušnjić,Marko Brumnjak, Lukas Šepić, Dea Šepić, Niko Andretić Waldowski, Iris Levak, Petra Levak, Mia Babnik i Mia Brozina te mentori Marijana Mavić, Loreta Jeknić, Marija Žilić, Kristina Krapić, Jelena Matušan, Petra Fiipović i Valentina Sablić. Čestitamo našim uspješnim učenicima i djelatnicima na ovako velikim uspjesima!