Autor: Anja Malvić, 8. 6. 2023.

U srijedu, 7. lipnja 2023., u Zagrebu je održan Susret međunarodnih Ekoškola Republike Hrvatske. Tom prigodom naša škola obnovila je Platinasti status (2001.-2023.) te primila međunarodni certifikat za iznimna postignuća u edukaciji za održivi razvoj i stalno unapređenje održivog razvoja u školi i zajednici. Tom prigodom, uz podršku ravnateljice, učiteljice i voditeljice Ekoškole Ivana Uremović Gašić i Anja Malvić održale su predavanje u kojem su prikazale neke od aktivnosti koje se provode u školi, a imaju za cilj uključivanje što veći broj učenika i realizaciju ishoda međupredmetnih tema.