Autor: Maja Šikić, 23. 3. 2023.

Održan je turnir u Spike ballu u 4.a i 4.b razredu. U 4.b razredu bilo je tri ekipe.

1.mjesto i zlatnu medalju osvojili su Kingsi, 2.mjesto i srebrnu medalju osvojili su Funny People te 3.mjesto i brončanu medalju osvojili su Real Opatija.

Nakon proljetnih praznika prva mjesta 4.a i 4.b razreda igraju za pehar.

Turnir je bio odličan, utakmice su bile vrlo napete, učenici su se jako trudili i pokazali znanje i vještine koje su stekli u cijelogodošnjem treniranju pod vodstvom trenera Ivana Đorđevića.

Dan nam je prošao u sportskom duhu, a majice koje su učenici nosili simbolizirale su hrvatsku zastavu.

KINGS

Krunoslav Brguljan Rota, Lukas Jerkić, Lukas Svoboda, Erik Golubović, Noa Hirkić

REAL OPATIJA

Rene Zimmermann, Mateo Hrgar, Erik Stanković Tresoglavić, Mihael Puškarić, Eny Šušak