Autor: Kristina Krapić, 10. 3. 2023.

Dana 16. veljače 2023. godine održano je županijsko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna – LIK. Tema za učenike od 5. do 8. razreda bila je „Ples“, a za učenike srednjih škola „Ljudsko tijelo i plesni pokret”. Tehnika: Animirani film.

Ukupno je pristigao 101 likovni rad, a na natjecanje se odazvalo trideset osnovnih škola s 85 učeničkih radova iz Primorsko-goranske županije.

Naša učenica 8.b Kiara Vidas,osvojila je sjajno drugo mjesto na ovom natjecanju.

Dodjela priznanja nagrađenim učenicima i mentorima, održala se 7.3.2023. u 18 sati u Dječjoj kući u Rijeci. Uz svečanu podjelu, održala se i projekcija  najboljih radova.

Čestitamo našoj Kiari i njenoj mentorici Suzani Ravaršan na ovom sjajnom uspjehu!