Autor: Dragica Rade, 2. 3. 2023.

Županijsko natjecanje iz informatike održano je 17.veljače 2023. u OŠ „Dr. Andrija Mohorovičić“ Matulji.

Pozvano je troje učenika naše škole. Učenik Nik Priskić, 5.a je sudjelovao u kategorijama Algoritmi-Logo i Digitalne kompetencije, a učenik Jan Orišković, 7.b je sudjelovao u kategoriji Osnove informatike. Učenica Lana Golubović, 5.a je također pozvana u kategoriji Digitalne kompetencije, ali je bila spriječena sudjelovati.

Jan Orišković 7.b Osnove informatike 7. Silvana Blečić Stambulić

Više o samom natjecanju te o rezultatima možete pročitati na mrežnoj stranici https://informatika.azoo.hr/