> Naslovnica
Najnovije vijesti Škole

NOVI USPJESI NAŠIH UČENIKA

Autor: Kristina Krapić, 17. 2. 2023.

Proteklog su vikenda na Platku održana dva natjecanja najboljih hrvatskih mladih skijaša - dječaka i djevojčica od 8 do 12 godina. Učenik 5.b razreda, Lukas Šepić, u petak je osvojio broncu u slalomu i srebro u veleslalomu.

U petak, 10. veljače, održane su dvije vožnje slalom utrke Kup PGŽ-a  za dječake i djevojčice u 10 i 12 sati. Lukas je u kategoriji starijih dječaka osvojio broncu. Na postolju se našla i naša Lana Skokan, učenica 3.razreda u Ičićima,  koja je u kategoriji mlađih djevojčica osvojila broncu.

U subotu, 11. veljače, održana je veleslalom utrka za Prvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčice u 10 i 12 sati gdje je Lukas osvojio srebrnu medalju.