Autor: Kristina Krapić, 18. 1. 2023.

U utorak, 17. siječnja 2023. godine, s početkom u 11.00 sati u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja u Rijeci održana je promocija kalendara, rokovnika i promotivnih materijala Primorsko-goranske županije za 2023. godinu te prijem učenika, mentora i ravnatelja škola koji su likovnim rješenjima sudjelovali u njihovoj izradi.

Iz naše škole prijemu su prisustvovale učenice: Iris Brčić, Dea Šepić, Korina Urem i Nina Šimunić u pratnji mentorica Ameli Širole i Vanje Kusturin Zukić te ravnateljice Milane Međimorec.

Program je osmišljen kao opuštena panel rasprava voditelja s mentorom i učenikom iz škola iz svih područja županije, a koji su sudjelovali s najvećim brojem radova.

Iz naše škole u panelu su sudjelovale učenica Dea Šepić iz 6.a razreda i njena mentorica Vanja Kusturin Zukić.

Jako smo ponosni na ovaj veliki uspjeh naših učenica i čestitamo njima i njihovim mentoricama.