Autor: Tatjana Bonazza Čekada, 28. 12. 2022.

Učenici 4.c. razreda su u sklopu izvannastavne aktivnosti Mali eko vrtlari, ove godine naučili tehniku izrade ikebana. Od kuće su donijeli sav potreban materijal za izradu i zdušno prionuli poslu. Učiteljica Tatjana Bonazza- Čekada im je demonstrirala, a oni su jako brzo shvatili način rada. Svoje su radove 21. i 22. prosinca izložili u školskoj knjižnici kako bi ih i ostali mogli pogledati. Na kraju su svoje radove odnijeli kućama gdje će ukrašavati njihove domove o ovo blagdansko vrijeme.