Autor: Tatjana Bonazza Čekada, 30. 12. 2022.

„Djeca vide čaroliju jer ju traže“, rekao je pisac C. Moore. Tako su i učenici 4.c sa svojom razrednicom, Tatjanom Bonazza- Čekada, osmislili čaroliju te napisali pisma, onima koji u ovo blagdansko vrijeme nisu u svojim obiteljima.
Odlučili su napisati svatko svoje pismo bolesnoj djeci koja leže u Dječjoj bolnici Kantrida.
Pisma su bila puna toplih želja i veselih crteža, što će vjerujemo, izmamiti osmijeh na dječja lica.
Njihove uratke zaprimila je voditeljica škole pri Dječjoj bolnici Kantrida, gđa Vesna Žilić i zahvalila se na ovoj humanoj gesti.