Autor: Kristina Krapić, 1. 12. 2022.

U matičnoj školi u Opatiji i „maloj školi“ Volosko održan je 5.12.2022. božićni sajam na kojem su se prodavali ručni radovi naših učenika. Radove su izradili u sklopu školske zadruge VIVO pod mentorstvom velikog broja učitelja.

Roditelji i djelatnici OŠ su sa zadovoljstvom upotpunili svoju zalihu božićnih dekoracija i predmeta. Kritike su pozitivne, a kupci oduševljeni raznolikošću ponude, te iznenađeni sposobnošću učenika da izrade tako lijepe i kreativne predmete. Rado su se odazvali i podržali rad naše zadruge, ističući da je sve jako lijepo i da ne znaju što bi od proizvoda odabrali.

Brojni kupci i zadovoljna lica pokazala su da je ovaj sajam bio pun pogodak. Veselimo se izradi novih predmeta i proizvoda.