Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija

Najnovije vijesti Škole

ERIK GOLUBOVIĆ TREĆI NA EUROPSKOM PRVENSTVU U ŠAHU!

Autor: Marijana Mavić, 17. 11. 2022.

Erik Golubović, učenik 4 b razreda osvojio je brončanu medalju te apsolutno opravdao ulogu jednog od velikih  favorita ovogodišnjeg Europskog prvenstva u šahu u kategoriji dječaka do 10 godina.

Na Europskom prvenstvu koje se održalo u Antaliji Turskoj sudjelovao je 991 natjecatelj iz 46 država u dobnim skupinama od 8 do 18 godina te je Eriku  bila iznimna čast i zadovoljstvo nastupiti i osvojiti medalju za Hrvatsku.

Po povratku u školu njegovi prijatelji iz razreda i razrednica pripremili su mu u razredu srdačan doček te dodatno uveličali  i proslavili njegov uspjeh.

Čestitamo Eriku i želimo mu još puno uspjeha!