Autor: Petra Filipović, 27. 10. 2022.

U srijedu 26. listopada u Šahovskom domu u Rijeci održano je Županijsko prvenstvo školskih sportskih društava u šahu. Naša je škola u konkurenciji od 1. do 8. razreda nastupila u sastavu: Manuel Kosić, Erik Golubović, Lana Golubović, Luca Galjanić i Gašpar Gašić. Kroz 7 odigranih kola ostvarili smo 3 pobjede, 2 remija i 2 poraza čime smo zauzeli 9. mjesto od ukupno 27 ekipa. Sjajan rezultat i visoko postavljena očekivanja za nadolazeća prvenstva! Čestitke našim šahistima i šahistici!