Autor: Danijela Simčić Bakunić, 17. 10. 2022.

U ponedjeljak, 17.10.2022. iz naše se učionice širio primamljiv miris. Obilježili smo Dan kruha i Dane zahvalnosti za plodove zemlje. U tome nam je pomogao i naš vjeroučitelj Kristian. Naučili smo kako od zrna nastane brašno i kako se radi tijesto za kruh. Zamijesili smo tijesto, no nismo pekli kruh već smo od tog tijesta napravili pizzu, svatko po svome ukusu. Malo smo pjevali, malo smo glumili i jako se dobro zabavili. Bio je to jedan veseo, poučan i jako zanimljiv školski dan.