Autor: Kristina Krapić, 20. 9. 2022.

Na satu razrednog odjela 8.b, 20.9.2022., imali smo gosta predavača. Posjetila nas je Policijska službenica za prevenciju i koordinaciju radom Marina Sverić koja nas je uoči ekskurzije zanimljivim predavanjem iz projekta ZDRAV ZA 5, „Projekt prevencije ovisnosti i zlouporabe alkohola“ upoznala sa svim problemima i posljedicama koje sa sobom nosi ova ovisnost. Marina Sverić je osoba koja je već bila dio naših nastavnih sati i uvijek nas s primjerima iz naše okoline podsjeti na važnost zrelog i odgovornog ponašanja te nas potakne na razmišljanje. Sretni smo da imamo priliku surađivati s tako stručnom osobom koja nam može dati sve potrebne informacije i upoznati nas s problemima koji se nažalost javljaju u našoj dobi te ih na ovaj način pokušavamo izbjeći.