Autor: Kristina Krapić, 6. 9. 2022.

Prvi dan nastave veliko je uzbuđenje za svakog učenika i njegovu obitelj, a ako je to polazak u prvi razred, uzbuđenje je posebno veliko.

Naša je škola postala bogatija za 67 učenika prvašića te je za njihov prvi dan nastave priređen svečani doček. U jutarnjim satima u Ičićima i Veprincu te u popodnevnim u „Maloj školi“. U Ičićima imamo 14, a u Veprincu 10 prvašića. Volosko nam krase dva razredna odjela s ukupno 43 učenika.

Puno sreće i novih znanja poželjeli su im naša ravnateljica Milana Međimorec, gradonačelnik Fernando Kirigin i zamjenica Kristina Đukić.