Autor: Marijana Mavić, 18. 5. 2022.

U skopu izvannastavne aktivnosti HoKusPokus Lab učenice 7.a razreda Valentina Arlović i Paola Dubrović te učenica 8.b Laura Herceg, sudjelovale su u izradi šumećih bombica za 21.smotru učeničkih zadruga Primorsko-goranske županije. Smotra se održala 20. svibnja 2022. na Korzu u Rijeci te je naša novonastala učenička zadruga VIVO zajedno s voditeljicom zadruge Martom Blašković Radelj po prvi puta sudjelovala na smotri.
Zadrugu su predstavljale učenice trećeg razreda PŠ Ičići u skopu sekcije Domaćinstvo: Marija Josipović, Meri Iličić i Natali Ujčić sa svojim ukrasnim vazama za cvijeće napravljenim od tetrapaka te vrećicama lavande koje su sami šivali. Uz navedene proizvode koji su predstavljali udrugu, na stolu su se našle i navedene šumeće bombice koje su izradile učenice u sklopu izvannastavne aktivnosti HoKusPokus Lab te sok od bazge koji su napravili učenici PŠ Veprinac.