Autor: Serena Calderara Cvjetović, 11. 4. 2022.

Na Festivalu kamelija naši učenici nagrađeni su u likovnom izričaju. U kategoriji od 1. do 4. razreda najbolja je bila Emma Dessardo 3.B (mentorica Gordana Jedriško Popeškić), drugo mjesto Meri Iličić (3. razred, Područna škola Ičići, mentorica Danijela Simčić Bakunić) te Melani Komadina, 4.B (mentorica Ivana Dešković). U kategoriji od 5. do 8. razreda najbolji rad napravila je Mila Car 8.B, drugo mjesto osvojila je Tea Tončinić 8.D, a treće Rita Dervišević 8.D (mentorica Vanja Kusturin Zukić).