Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija

Najnovije vijesti Škole

ERIK GOLUBOVIĆ OSVOJIO DRUGO MJESTO NA ŽUPANIJSKOM PRVENSTVU U ŠAHU ZA KADETE I JUNIORE DO 19 GODINA

Autor: Marijana Mavić, 30. 3. 2022.

Devetogodišnji učenik 3b razreda iz Voloskog Erik Golubović nakon osvojene titule županijskog prvaka u šahu do 11 godina odlučio je odmjeriti svoju šahovsku snagu i na Županijskom natjecanju u šahu za juniore u  konkurenciji do 19 godina.
Prvenstvo se održalo od 26.03-27.03.2022. u Šahovskom domu u Rijeci.Erik je odličnom igrom osvojio 4,5 boda iz 6 partija te osvojio drugo mjesto u respektabilnoj konkurenciji.