Autor: Serena Calderara Cvjetović, 29. 3. 2022.

Učenici naše škole završili su s prikupljanjem Humanitarne akcije r(R)ijeka za Ukrajinu koju organizira Prva sušačka gimnazija u Rijeci sa svojim kolegom Oleksandrom Tiškivskim. Nakon dvotjednog prikupljanja, donacije su jučer predane i time je završena ova predivna priča. Učenici su kao i uvijek pokazali koliko su humanitarni jer su donacije pristizale iz zgrade Volosko, područnih škola Veprinac i Opatija, a u matičnoj zgradi, u školskoj knjižnici više nije bilo ni mjesta za sve donacije.

Oleaksandar Tiškivski se zahvalio svim učenicima, nastavnicima i djelatnicima škole te uputio predivnu poruku.