Autor: Marijana Mavić, 24. 3. 2022.

Ove su godine učenici naše škole ovaj važan datum obilježili na zaista poseban način. Njih čak 240 točno u 11h bacilo je 6000 kugli s efektivnim mikroorganizmima kod portića na Slatini i na taj način pomogli Opatijcima u očuvanju čistoće mora.
Ovom velikom događaju su uz ravnateljicu i učitelje nazočili i mediji, ravnatelj Komunalca,Liburnijskih voda i zamjenica gradonačelnika.
Učenici su se nakon zasladili sokom i krafnama, a dan je bio još posebniji jer su ga iskoristili i za šetnju našom divnom Opatijom. Ponosni smo na naše učenike i nadamo se da ćemo biti opet dio neke slične akcije.