Autor: Serena Calderara Cvjetović, 21. 3. 2022.

Osnovna škola ''Rikard Katalinić Jeretov'' iz Opatije primila je vrijednu donaciju knjiga od Foto studija Foto Kurti te tako obogatila fond školske knjižnice. Povodom obilježavanja 30. obljetnice otvaranja studija u Užarskoj 20 u Rijeci, Foto Kurti je odlučio donirati knjige u iznosu od 1250 kuna. Donirali su trideset škola u našoj županiji s kojima surađuju. Donaciju je školskoj knjižnici predao Daniel Kurti iz opatijskog studija, kojemu se ovim putem zahvaljujemo.