OPATIJSKI UČENICI LANA GOLUBOVIĆ I ERIK GOLUBOVIĆ - ŽUPANIJSKI PRVACI U ŠAHU U KATEGORIJI DO 11 GODINA

Autor: Gordana Jedriško Popeškić, 15. 3. 2022.

Na Prvenstvu Primorsko goranske županije za 2022. održanom u  Šahovskom domu u Rijeci od 12.3. -13.3.2022. titulu prvaka u kategoriji do 11 godina osvojili su učenici naše škole. Erik Golubović učenik 3.b razreda u kategorii dječaka, te Lana Golubović učenica 4.a razreda u kategoriji djevojčica.

Na turniru je nastupilo 19 najboljih kadeta i kadetkinja iz županije. Temeljem ovog plasmana Erika i Lanu očekuje nastup na državnom šahovskom prvenstvu u Trogiru u lipnju ove godine. Sljedeći Erikov nastup zakazan je u razdoblju od 30.4. - 4.5.2022 na Svjetskom šahovskom prvenstvu u rapidu i blitzu za mlade koje će se održati u Grčkoj na otoku Rodos.