Autor: Marina Crnković, 14. 2. 2022.

Prvašići i njihove učiteljice obilježili su Valentinovo integriranom nastavnom. Na satu Hrvatskog jezika učenici su čitali priču „Zaljubljena olovka“. Na satu Glazbene kulture pjevali su pjesmicu „Nije lako Bubamarcu“, a na satu Likove kulture crtali motive vezane uz Valentinovo i oslikavali Drvo prijateljstva. Na satu razrednog odjela učenici su čitali valentinsku poštu, a na satu Tjelesne i zdravstvene kulture igrali su štafetnu igru „Tko će prvi stići do srca“. Različitim aktivnostima učenici su otkrili koliko je ljubav važna u svakodnevnom životu.