Autor: Serena Calderara Cvjetović, 14. 2. 2022.

Valentinovo nije samo dan zaljubljenih, već i dan ljubavi i poštovanja prema dragim osobama. Naši učenici pisali su ljubavna pisma, slali male darove te tako izrazili svoje simpatije. U knjižnici se nalazio ''poštanski sandučić'', a naše vrijedne poštarice: Laura Krainer, Lina Vukelić, Izabela Zalatel, Lucija Čerina, Lucija Blaženić, Božena Stublija iz 5.c; Katja Prodić i Ante Anušić iz 8.a; Anja Kučić iz 7.b te Veronika Anušić i Petra Raspodić iz 4.a pobrinule su se da sva pisma dođu do onih kojima su namijenjena. Osim valentinovske pošte, ljubav se širila školskim holom, a knjižničarka je napravila i valentinovski foto kutak.

Volite se i sljedećih 364 dana u godini, a mi se veselimo nekim novim pismima i novim ljubavima koja nas očekuju.