Autor: Marijana Mavić, 16. 2. 2022.

U našoj je školi 11.2.2022. održano Natjecanje – izložba učenika osnovnih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna ‒ LIK (školska razina). Prijavilo se trinaest učenica i jedan učenik od 5. do 8. razreda. Ovogodišnja tema bila je rekompozicija. Rekomponirati je trebalo fotografiju renomiranog umjetničkog djela s temom ljudskog tijela uz primjenu ritma ploha u odabranom komplementarnom kontrastu u likovnoj tehnici kolaž. Najuspješnije su bile učenice Mila, Marija i Lara te njihovi radovi idu na Županijsku razinu natjecanja.