Autor: Irena Mikac, 25. 1. 2022.

Poštovani roditelji, s obzirom na epidemiološku situaciju otvorena škola održat će se u online obliku zadnji ponedjeljak u mjesecu 31.1.2022. u vremenu od 17:00 do 18:30 sati na način da se individualne informacije održavaju putem videopoziva u MS Teamsu u realnom vremenu.

Molimo roditelje koji žele imati informativni razgovor s predmetnim učiteljem da se učitelju najave putem e-maila do petka 28.1.2022. godine, zbog organizacije točnog vremena održavanja informacija među svim učiteljima i kako ne bi dolazilo do preklapanja.