Autor: Tatjana Bonazza Čekada, 19. 12. 2021.

Kako stara uzrečica kaže: „Svi putevi vode u Rim “, tako je put i našu učenicu Veroniku Vujičić,  trećašicu PŠ Veprinac, odveo u ovaj predivan grad .

Veronika se vratila u školu puna dojmova i svima pokazala svoj plakat o Rimu, kojeg je samoinicijativno napravila. S izuzetnom lakoćom, pričala je o kulturno - povijesnim spomenicima, legendama, Vatikanu te pokazala iznimno znanje.  Svi smo je rado i zainteresirano saslušali, a ona nam je rekla kako jedva čeka novo putovanje sa svojom majkom.

Prijatelji i učiteljica zahvalili su joj na poslanoj razglednici,  suvenirima i životopisnom izlaganju, a nagrađena je i odličnom ocjenom iz prirode i društva. Itekako, zasluženo!