Autor: Marijana Mavić, 5. 11. 2021.

Naša škola bogatija je za deset novih košarkaških lopti koje nam je poklonio Košaršaki klub Opatija. Košaršaki klub Opatija ovom je gestom zahvalio školi i ravnateljici Milani Međimurec na pruženoj podršci u teškom razdbolju. Cilj je da se djeca bolje upoznaju s košarkom na satu Tjelesne i zdravstvene kulture.

Trener Niko Rončević poziva sve dječake 2007. ili mlađe godište da dođu u Sportsku dvoranu „Marino Cvetković“ i besplatno treniraju košarku. Za više informacija nazovite na broj 091/419-9401.