Autor: Gordana Bartulović, 30. 9. 2021.

Učenici 4.B i 4.C u pratnji svojih učiteljica i učiteljice Andree posjetili su edukativni centar Astra Divina,školu u prirodi za velike i male u malom selu Hrib pokraj Gerova u četvrtak,30.9.21.g.

Simpatična biologinja Marta upoznala je učenike s brojnim zanimljivostima šumskog svijeta.

Na farmi koza djeca su s veseljem hranila i doticala životinje koje se slobodno kreću gospodarstvom.

Imali su  prilike kušati mladi sir i kozje mlijeko kao zdrav i ukusan obrok.Ugodna šetnja,miris šume i čist okoliš podsjetio je učenike na važnost očuvanja prirode,na njezinu ljepotu i koliko je lijepo i zdravo boraviti u njoj.