ERIK GOLUBOVIĆ PODIJELIO 1.-4. MJESTO NA EUROPSKOM NATJECANJU U ŠAHU U KATEGORIJI DO 10 GODINA

Autor: Gordana Jedriško Popeškić, 29. 8. 2021.

Na 18.Prvenstvu Europske unije za mlade održanom u gradu Murecku u Austriji u razdoblju od 4.0-12. 8.2021 veliki uspjeh postigao je uskoro devetogodišnji Erik Golubović u konkurenciji do 10 godina.

Erik i još trojica konkurenata podijelili su 1.mjesto s istim brojem bodova - 6,5 bodova iz 9 partija, no dodatni kriterij po Bucholtzu dodijelio je Eriku 4. mjesto.Osim odličnog rezultata Erik je stekao i nova međunarodna poznanstva te neprocjenjivo iskustvo.