Autor: Marijana Mavić, 25. 8. 2021.

Jedriličarski klub Opatija organizira besplatnu školu jedrenja s modelima za svu zainteresiranu djecu s područja Kvarnera. Škola će se održati u rujnu ove godine.

Predznanje iz jedrenja nije potrebno, a svu opremu organizira jedriličarski klub.

Na temelju iskazanog interesa i ukupnog broja prijava odredit će se datum prvog roditeljskog sastanka. Škola će planirano trajati mjesec dana, a treninzi će se održavati dva puta tjedno.

Prijave se skupljaju putem emaila robert.grubisa@gmail.com ili pozivom na broj 098 98 22 653.