Autor: Marina Crnković, 28. 6. 2021.

Zadnji dan nastave učenici 4.b zajedno s učiteljicama Andreom i Marinom posjetili su Park prirode Učka. U muzejskom postavu uz stručno vodstvo učenici su upoznali čaroban svijet Učke, prirodne i kulturne znamenitosti našega kraja.

Nakon poduke učenici su na  zanimljiv način digitalno istraživali što ih sve zanima  (biljke,životinje,klima,glazba,govor...)

Uz igru, druženje i učenje  4.b oprašta se od svoje učiteljice Marine Crnković.

Učenici i učiteljica zahvaljuju se roditeljima , ravnateljici i Gradu Opatija koji su omogućili ovaj lijep eko izlet.