Autor: Marijana Mavić, 21. 6. 2021.

Učenici 6.b bili su jako vrijedni tijekom akcije sakupljanja starog papira te su osvojili prvo mjesto i time nagradni izlet koji im je omogućio Grad Opatija.

Učenici su krenuli 18.6.2021. u 10 sati brodom u Mošćeničku Dragu, brod  je vozio kapetan Roni, a da svi imaju sve i budu zadovoljni i siti, pobrinula se gospođa Liliana Stipanić.

Na brodu su učenici uživali u domaćem kolaču od trešanja i soku od bazge, a put koji je trajao sat vremena brzo je prošao.

Prilikom dolaska obišli su muzej Kuća od mora u kojem su doznali mnogo zanimljivih stvari o brodovima i ribolovu. Nakon posjeta muzeju otišli su na zasluženo kupanje. Krenuli su natrag oko 13:30 i sretno i sigurno kročili na obalu. Prilikom vožnje natrag pojeli su slasne palačinke koje im je ispekla domaćica Lili. Bio je ovo savršen zadnji dan 6. razreda.