Autor: Fredi Glavan, 30. 1. 2009.

U našoj školi je 28. siječnja 2009. održan skup voditelja Županijskih vijeća ravnatelja Hrvatske. Ravnatelj škole Fredi Glavan je kolegama održao radionicu o "Webmailu".

Prvog dana su pred uvaženim ravnateljima iz čitave Hrvatske nastupili:

- gospodin mr.sc. Oleg Đaković, predstojnik Agencije za odgoj i obrazovanje Podružnica Rijeka (pozdrav skupu u ime AZOO)

Radionica ravnatelja Fredija Glavana u informatici

Gosti su bili oduševljeni domaćinstvom i školom. Osobito ih je impresionirala čistoća i uređenost matične zgrade.

Njihov komentar je bio: "Morate pohvaliti sve spremačice, jer ovo se sve sjaji! Kako uspijevate?"

Stoga, drage naše spremačice primite i ovim putem našu zahvalu za ogroman trud koji ulažete da svima nama, i djeci i radnicima, bude lijepo u našoj školi.