Autor: Serena Calderara Cvjetović, 15. 2. 2019.

Naša škola po prvi put je sudjelovala na županijskom natjecanju ''Čitanjem do zvijezda''. Ovogodišnji domaćini natjecanja je bila OŠ Dr. Branimira Markovića u Ravnoj Gori.

Maja Srok, učenica 6.a razreda i njezina mentorica Vanja Kusturin Zukić odlaze na državno natjecanje Čitanjem do zvijezda gdje će predstaviti svoj kreativni uradaka odnosno plakat. Učenici Dunja Reljanović (6.a), Vanja Kulišić (6.b)  te Lara Kennedy (7.a) i njihova mentorica knjižničarka Serena Calderara Cvjetović osvojili su 6. mjesto. Na natjecanju je sudjelovalo 16 škola.