Autor: Serena Calderara Cvjetović, 18. 4. 2016.

Učenici šestih razreda su s profesoricom Hrvatskoga jezika Milanom Međimorec u školskoj knjižnici postavili izložbu Narodna baština.

Učenici su izložili predmete koje su koristili njihovi preci. Među predmetima se nalaze stari mlinac za kavu, petrolejka, stolnjaci, vaga, pegla, figaro, mašinica za šišanje i još mnogo toga zanimljivog.

Učenici su napravili i rječnike koje su također izložili u školskoj knjižnici. Uskoro ćemo saznati i čiji izložak, tekst i rječnik su najbolji jer je u tijeku i glasovanje.