PŠ VEPRINAC - EUROPA U ŠKOLI 2013.

Autor: Ljiljana Božičević, 19. 3. 2013.

Vrijedne male ruke učenika 1. i 2.r. PŠ  Veprinac pod vodstvom učiteljica Ljiljane ( Lili) Božičević (1.r.) i Ines Jurac (2.r.) stvarale su likovne uratke kolažom na temu „ Mi smo djeca Europe“.

Radovi Emanuela Brumnjaka ( 1.Ve), Iris Domazet (1.Ve), Nore Aničić (2.Ve) i Dominika Furlanića (1.Ve)odlukom školske komisije poslani su na županijsko natjecanje EUROPA U ŠKOLI 2013.. Županijsko povjerenstvo među mnoštvom likovnih radova pristiglih na natječaj iz 20-ak škola Županije izabralo je rad EMANUELA BRUMNJAKA (1.r.) za državno natjecanje.

Čestitamo Emanuelu! Sretno na državnom natjecanju!