Ispričana Opatijska Božićna Priča

Autor: Vlatka Crnković, 20. 12. 2012.

U subotu, 15. prosinca 2012., održana je promocija CD-a „Opatijska Božićna Priča“, školskih zborova Mići vrapčići i Opatijski dječaci, s voditeljicom Lidijom Boras.

Promocija se održala u 18 sati u Villi Angiolini, a uveličali su je Leonora Surian, glumica, voditeljica i pjevačica, pjevači David DanijelAurora Sršen, Nika Zubović i njena mama Saša te bivši učenici Škole - Laurent Kružić i Luka Nalis. Kroz svečani program uzvanike su vodili Margareta Maloča i Luka Nalis.  Čitali su se  tekstovi iz „Glazbene kutije“, zbirke literarnih uradaka opatijskih učenika na temu Božića.

Na CD-u obrađene su razne poznate božićne pjesme prevedene na hrvatski te nova pjesma, čiji tekst potpisuje Vjekoslava Jurdana, a glazbu Ljuboslav Kuntarić.

Petra Peloza, 7.a