1.b NAGRAĐEN NA NATJEČAJU "VOLIM ŠUME"

Autor: Gordana Jedriško Popeškić, 27. 3. 2024.

Likovni rad djevojčice Sofije Franjić iz 1.b razreda pod mentorstvom učiteljice Gordane Jedriško Popeškić, stručni žiri izabrao kao jedan od šest najboljih na 12. kreativnom likovnom natječaju Dukata „VOLIM ŠUME!“ i on je pobijedio u kategoriji prvih razreda.

Na natječaj su poslana 23 likovna rada iz 1.b razreda tako da je u skladu s obećanjem 1 crtež = 2 sadnice, posađeno naših 46, a ukupno čak 26 tisuća sadnica hrasta lužnjaka!

Njima  se obnovilo spačvanske šume opustošene velikom olujom prošlog srpnja.

Na Dukatovoj Facebook stranici, u sklopu ciklusa pojedinačnog predstavljanja pobjednika 12. likovnog natječaja „Volim šume!“, predstavljen je rad i nagrađena naša učenica Sofija Franjić.

Objavu možete vidjeti i lajkati na poveznici niže:

U utorak, 26.3.2024. učenici 1.b razreda zaprimili su Dukatove poklone za pobjedničke razrede: šalice*, vrećice za papuče, informativke i ravnala te omiljeni Dukat Junior proizvodi i Dukat čokoladno mlijeko. U paketima su bile diplome za sudionike natječaja i  za mentoricu, a šalicu sa Sofijinim likovnim radom na poklon su dobile i ravnateljica i učiteljica u PB-u.

Učenicima su se jako svidjeli pokloni!