“DJEČJE GLAZBENE ČAROLIJE”

Autor: Kristina Krapić, 22. 3. 2024.

Učenici od 4. do 8. razreda koji pohađaju izvannastavnu aktivnost „Zbor“ proveli su  18.3.2024. na Županijskoj smotri „Dječje glazbene čarolije“ u Rijeci. Smotra se održala u HKD-u na Sušaku te je započela u 14h. Nastupili su zborovi iz Rijeke, Lovrana, Skrada, Ravne Gore, Krka. Naš zbor s voditeljicom Marinom Dadić Petričević  predstavio  se pjesmama Dohvati mi tata mjesec i Hallo Django, dok je vokalna skupina otpjevala The Winner takes it all. Korepetitor svim njihovim ansamblima bio je naš bivši učenik Silvestar Pulić.

Školske novinarke