PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA PGŽ-A U ATLETICI

Autor: Kristina Krapić, 12. 3. 2024.

U ponedjeljak, 4.3.2024. održano je prvenstvo za učenike i učenice 7. i 8. razreda u atletici. Ekipu djevojčica činile su Rea Janković, Ema Stilin, Paula Škarica, Vanna Zdrinšćak, Sara Mandić, Ela Redžić i Laura Marković koje su zauzele prvo mjesto u PGŽ-u te se tako plasirale na Državno prvenstvo koje će se održati 10. i 11.4.2024. u Umagu.

Ekipu dječaka činili su Gabrielle Arien Staraj, Mihael Mrkušić, Dante Luka Ojdanić, Patrik Benić, Jan Orišković, Joakim Dekany i Pino Grišković koji su osvojili sjajno peto mjesto.

Velik uspjeh ostvaren je i u pojedinačnim rezultatima: Ema Stilin- 1. mjesto (600m), Rea Janković- 2. mjesto (vortex), Mihael Mrkušić- 2. mjesto (800m) te Gabrielle Arien Staraj s osvojenim 2. mjestom (skok u dalj). Čestitamo našim učenicima na ovom velikom uspjehu i našoj profesorici Petri Filipović na izvrsnom vodstvu.

Sretno curama na državnom natjecanju!

Školske novinarke