ŽUPANIJSKA RAZINA NATJECANJA ČITANJEM DO ZVIJEZDA

Autor: Kristina Krapić, 12. 3. 2024.

U petak, 8.ožujka 2024. u Osnovnoj školi Srdoči održala se županijska razina natjecanja Čitanjem do zvijezda. Na natjecanju su kao ekipa sudjelovale učenice 6. razreda Lana Golubović (6.a) i Dalia Salaheldin (6.c) te Neva Kulišić iz 7.b razrednog odjela. U školi je po dolasku pripremljen prigodni svečani program. Nakon toga učenice su pristupile pisanju ispita. Nakon ispita uslijedilo je slobodno vrijeme koje su učenice iskoristile za marendu, gledanje igranog filma, razgledavanje škole te uživanje u plakatima koji su sudjelovali na kreativnom dijelu natječaja. Oko 15h uslijedilo je proglašenje. Naše su učenice osvojile sjajno 10. mjesto od 26 ekipa. Čestitamo od srca učenicama i njihovoj mentorici Sereni Calderari Cvjetović!

Školske novinarke