PRIPREMA, POZOR, PLAY ATTENTION!

Autor: Marijana Mavić, 11. 3. 2024.

Organiziramo predstavljanje Play Attention-a u školskoj knjižnici Osnovne škole „Rikard Katalinić Jeretov“ 14.3.2024. s početkom u 17:00 sati (matična škola). Marko Ferek će održati kratko predavanje, a sudionici će moći isprobati Play Attention  igre.

Play Attention  će se koristiti u radu s učenicima u okviru preventivnog projekta Priprema, pozor, Play Attention! koji je financiran od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja u školskoj godini 2023./2024.

Play Attention je biofeedback sustav učenja koji se koristi u radu s djecom s teškoćama u učenju i razvoju poput ADHD-a, disleksije, diskalkulije, disgrafije i spektra autizma. Trenutno je vodeći sustav učenja kroz koji se na neinvazivan način treniraju kognitivne sposobnosti kod djece i osoba s raznim neurorazličitostima.

Play Attention je vodeća biofeedback tehnologija u obrazovanju u Hrvatskoj te #1 u svijetu neurokognitivni program za treniranje izvršnih funkcija. Play Attention trenutno se koristi u preko 30 škola diljem Hrvatske, i u mnogim privatnim centrima, udrugama, klinikama i bolnicama. Osim Hrvatske, Play Attention se aktivno koristi i u Sloveniji, Srbiji, BiH, Makedoniji. Rezultati su vidljivi kod djece koja na ispravan način prolaze kroz tretmane, te su Play Attention tretmani uvršteni kao službena preporuka psihologa nakon što se djetetu potvrdi dijagnoza.

Za sva pitanja ili ako želite više informacija možete kontaktirati:

Kontakt škole:
e-mail: tanja.sudiskas@skole.hr
Tel: 051/ 703-910, 051/703-921

Predstavnik Play Attention​-a za Hrvatsku i predsjednik udruge Buđenje:

Marko Ferek, 099/ 515- 8985