VELIKI PONOS NAŠE ŠKOLE

Autor: Kristina Krapić, 9. 10. 2023.

Naša profesorica matematike i informatike, Dragica Rade, dobila je nagradu na natječaju Ministarstva Najuspješniji odgojno-obrazovni radnici u školskoj godini 2022./2023. te se tako našla među 505 najboljih odgojno-obrazovnih djelatnika u Hrvatskoj.

Svečanost uručenja nagrada održala se 5. listopada na Svjetski dan učitelja u Kongresnoj dvorani Zagrebačkog velesajma na kojoj se nagrađenima obratio ministar prof. dr. sc. Radovan Fuchs.

Ovo je treći put da je naša profesorica među najuspješnijima i neizmjerno smo ponosni što je dio naše škole te joj od srca čestitamo!